Velký zájem zákazníků zatím provází budování nové čtvrti v centru Olomouce. Projekt Nová sladovna vyrůstající na hranici olomouckých parků během několika měsíců takřka vyprodal svou první etapu tvořenou domem ve Wolkerově ulici.

Ještě větší zájem je o druhou etapu, tedy obydlí ležící dále od hlavní komunikace. Prodejce ji začal nabízet zákazníkům během letních prázdnin a už nyní má více než 60 procent obydlí prodáno nebo rezervováno. Celkem jde v obou etapách o více než 200 bytů. „Podobná příležitost bydlet v samotném centru Olomouce, a přitom v místě s vynikající dopravní dostupností, může být nadlouho poslední,“ říká Jiří Ratajský z developerské společnosti Link City Centrum NS.

Přestože Nová sladovna sází na nejvyšší kvalitu bydlení, udržuje ceny na velmi příznivé úrovni. Například byty 2 + kk s balkonem, které developer nabízí, jsou v celé lokalitě jednoznačně nejlevnější.

Projekt Nová sladovna je rozdělen do tří etap. První z nich, která aktuálně vyrůstá vedle Comfort hotelu (dříve hotel Ibis) bude dokončena v polovině roku 2019. Na přelo mu roku 2019/2020 pak skončí i druhá etapa, která vznikne za první. Ve stejném roce developer zahájí také třetí etapu výstavby, která by měla celou novou čtvrť uzavřít. Nová městská čtvrť pamatuje i na rozmanitost doplňujících funkcí , komerční jednotky, zajišťující běžné každodenní potřeby obyvatel.

V Nové sladovně najdou svůj dočasný domov studenti, mladé páry, rodiny s dětmi i senioři. Projekt jim nabízí byty od velikosti 1+kk až po velké terasové a penthousové byty s výhledem na nádherné panorama Olomouce, který je z těchto realizovaných objektů zcela jedinečný V další etapě výstavby budou u přízemních bytů předzahrádky plné zeleně. K bytům je možné získat také sklepy, komory a krytá i venkovní garážová stání.

Nová sladovna vyrůstá na místě s výjimečnou dopravní dostupností. Areál leží jen několik minut od nájezdu na dálnici, staví u něj tramvaje a je z něj pěšky dostupné centrum města včetně jeho historického jádra. Pozemky se nacházejí v blízkosti městských parků se spoustou zeleně. Městskou hromadnou dopravou se obyvatelé dostanou bez přesedání do dvou velkých nákupních center Haná a Olomouc City. Jen několik minut chůze to budou mít do Fakultní nemocnice a do historického jádra města. V blízkosti Nové sladovny se nacházejí mateřské i základní školy, gymnázia i další střední školy a univerzita.

Share This