Pojďte s námi bydlet do samotného centra Olomouce do zelené oázy na okraji městských parků. Pojďte si užívat úžasné panorama středověkého města, docházkovou vzdálenost na centrální náměstí a klidnou atmosféru místa, které se stane vaším novým domovem.

V centru Olomouce pro vás stavíme novou čtvrť, jejíž součástí bude náš projekt nabízející byty a nebytové prostory. Nová sladovna, jak projektu říkáme, vyrůstá na místě skutečných bývalých sladoven a pivovaru, které už dávno přestaly sloužit svému účelu a bylo možné je nahradit. Díky tomu se nám dostalo unikátní možnosti vybudovat novou čtvrť v samotném srdci Olomouce.

Pořízením bytu v projektu Nová sladovna získáte nejen bydlení, ale skutečný domov, který si okamžitě zamilujete. Ráno se budete probouzet v prostředí plném zeleně, dopoledne oceníte možnost nasednout do auta přímo v areálu Nové sladovny nebo na přilehlých parkovacích plochách. Odpoledne vám přijde vhod blízkost služeb, z nichž řada bude sídlit přímo v naší nové čtvrti. A večer si budete moci vychutnat dobrou kávu nebo víno při pohledu na západ slunce nad Olomoucí.

Nová sladovna je ideálním místem k bydlení pro studenty, mladé páry, rodiny s dětmi i seniory, kteří si chtějí po mnoha letech práce užít zaslouženého odpočinku v pohodlí a v místě s širokou nabídkou služeb.

Nová sladovna

Nová sladovna

Projekt Nová sladovna vyrůstá na místě někdejších skutečných olomouckých sladoven. Areál leží u Wolkerovy ulice v sousedství Comfort Hotelu (dříve hotel Ibis).

Share This